CloseMenu
Beoordeling

Gertrud, Peter, Eline Sophie & Ruben

Gertrud, Peter, Eline Sophie & Ruben

Een lang gekoesterde droom om een huis onder de Spaanse zon te bezitten is voor ons werkelijkheid geworden. Het is dus niet bij alleen dromen gebleven, maar we hebben daadwerkelijk de “stoute schoenen” aangetrokken en zijn ons gaan oriënteren.

Al snel kwamen wij tot de conclusie dat er een behoorlijk aanbod aan woningen werd gepresenteerd bij diverse makelaars. Op aanraden van vrienden die al eerder hun huis hebben gekocht onder begeleiding van Puurspanje, hebben wij een afspraak gemaakt voor een informatiebijeenkomst in Tilburg. Hier hebben wij kennis gemaakt met Daphne en Coert. Er werd tijdens het gesprek goed geluisterd naar onze wensen, maar ook naar de wensen en behoeften van onze 2 kinderen (16 en 19). Daphne en Coert hebben kinderen in dezelfde leeftijdscategorie, waardoor ze snel onze behoeften begrepen. Wij hielden een goed gevoel over aan ons gesprek en besloten om vlak voor de kerstvakantie in 2019 naar Spanje te gaan om enkele projecten te bezoeken.

In eerste instantie zijn wij bewust met z’n tweeën naar Spanje afgereisd om samen met Coert het diverse aanbod te bekijken en de aansluiting bij onze wensen te onderzoeken. De kinderen zijn een paar dagen later gekomen en wij hebben hen onze top 3 laten zien. Tijdens de bezichtiging van diverse projecten werd er niet alleen over de woningen gesproken maar zeker ook over wat de Costa Calida allemaal te bieden heeft.

Ons 1e bezoek aan Residencial Sanuk gaf ons direct een verpletterende indruk. Dit complex is gelegen in Santiago de la Ribera; een leuk dorp aan de Mar Menor met diverse voorzieningen. In Residencial Sanuk hebben wij een prachtige woning op de begane grond gezien gelegen aan het zwembad, met een groot terras zowel aan de voorkant als aan de zijkant. Dit was precies wat we voor ogen hadden! Echter bleek dat “onze droom” al onder optie. De potentiële kopers konden tot de dag na onze bezichtiging deze optie lichten. Vol goede moed gingen we opzoek naar een soortgelijk project en hebben we verschillende type woningen en locaties bezocht. Na alle indrukken verwerkt te hebben, hebben we een top 3 samengesteld. Deze top 3 hebben we, samen met de intussen gearriveerde kinderen, nogmaals bezocht.

Tijdens deze bezoeken werden wij door Coert gebeld dat onze 1e keuze, de woning in Santiago de la Ribera weer werd aangeboden. Direct zijn we met de kinderen naar het project gereden. Hoewel het project zich nog in de ruwbouwfase bevond stemde de kinderen ook direct in. Alhoewel Daphne en Coert op weg waren naar hun vakantie adres, hebben zijn direct het traject in gang gezet richting de bouwheer, maar ook richting de Nederlands spekende advocaat. Binnen de kortste keren hadden we een optie op deze prachtige woning.

We waren erg benieuwd wat er allemaal op ons pad ging komen, maar we werden in alles heel goed begeleid door Daphne.We bleven nog lekker 5 dagen in Spanje met de kinderen en genoten van het heerlijke winterzonnetje. Iedere dag zijn we wel even naar “ons ”project gereden. Bij iedere terugkomst werden we steeds enthousiaster. In februari zijn wij nogmaals naar Spanje gegaan om diverse zaken bij de advocaat te regelen en om meubels uit te kiezen. Deze afspraken, met betrouwbare partijen, werden allemaal keurig geregeld via Puurspanje. Zo fijn!

Het was de bedoeling dat wij medio april 2020 de sleutel kregen. Echter door de Covid-19 situatie is dit uitgelopen tot 15 juli. Maar we hebben de sleutel mogen ontvangen en zijn wij intussen echt de trotse eigenaren van ons paleisje onder de Spaanse zon geworden. Bij aankomst stond Sabrina op ons te wachten en samen hebben we nog wat opleverpunten doorgenomen die door de bouwheer hersteld moeten worden. Het was super fijn dat de woning al helemaal schoon gemaakt was in opdracht van Puurspanje en ook alle meubels waren al geplaatst. Dat is nog eens een fijne binnenkomst! Zo konden we heel snel gaan genieten.

Inmiddels hebben wij 3 heerlijke weken doorgebracht in ons huis. De eerste dagen zijn wij nog druk geweest met het kopen van de inventaris voor in de woning. Ook hebben we direct twee fietsen gekocht om heerlijk op de fiets de omgeving te verkennen en om ‘s avonds een terrasje te pakken! Ook na de oplevering worden we nog altijd bijgestaan door het team van Puur Spanje. Wij wilden bijvoorbeeld een taxi bestellen en wisten even niet wie de meest geschikte is. Een berichtje naar Coert en binnen 5 min ontvangen wij een telefoonnummer. Een prima gevoel!

We hopen vele jaren te mogen genieten van onze woning. Team van Puurspanje bedankt!

Hartelijk groet, Peter & Gertrud, Eline Sophie en Ruben Molenaar

Deel uw ervaring

Heeft u uw droomwoning met Puurspanje gekocht en wilt u delen hoe u dat heeft ervaren?

Stuur ons dan per e-mail een review of referentie inclusief een leuke foto die we bij de review kunnen plaatsen!

Meer referenties

Ellen & Paul
Ellen & Paul

In begin 2022 oriënteerden we ons op het kopen van een mooi appartement in Spanje. We lazen op internet dat Puurspanje een informatiedag organiseerde bij het Van der Valk hotel in Gilze. Dus, op zaterdagmiddag ‘gewoon even’ daar langsgegaan om te kijken of Costa Blanca en Costa Calida iets zou zijn voor ons.

Wat zijn we blij dat we Puurspanje bezocht hebben! Daphne nam de tijd voor ons en liep ons hele wensenlijstje af: ze voerde een eerlijk, open en hartelijk gesprek met ons en liet mooie voorbeelden zien van mogelijkheden voor ons. De tijd vloog om en na een heerlijk gesprek van ruim anderhalf uur besloten we om een maand later met eigen ogen in Spanje te gaan oriënteren.

Coert pikte ons op Alicante Airport op en heeft 3 dagen met ons allerlei opties verkend, in nauw overleg met Daphne. Hij liet ons allerlei keuze van woningen zien, besprak met ons onze wensen, en liet ons bovenal ook genieten van de mooiste plekjes (en restaurantjes) aan de Costa Calida. Intussen probeerden wij samen met Coert en Daphne steeds duidelijker te krijgen wat onze voorkeurswoning zou zijn en na 3 dagen hebben we weldoordacht, maar ook -geheel tegen onze natuur in- snel, de knoop doorgehakt en een appartement gekocht in San Pedro del Pinatar. Dit is volledig te danken aan de geweldige klik die we hadden met Daphne en Coert!

Oplevertijd zou in het najaar van 2023 zijn, maar Daphne hielp ons gelijk uit deze droom en vertelde in alle eerlijkheid het échte verhaal: het gaat echt langer duren, zo werkt dat nou eenmaal in Spanje.

Eenmaal weer thuis in Nederland hebben we eigenlijk niet veel meer hoeven te doen: Daphne regelt alles en ontzorgt ons volledig: advocaat geregeld, maandelijks een update over de voortgang (inclusief foto’s van Rob) en altijd bereid om vragen vanuit ons direct te beantwoorden. In de tussentijd houden we contact met Daphne en Coert: in 2023 hebben we bijvoorbeeld met het PuurSpanje team de Amstel Gold Race gefietst, wat ook fantastisch georganiseerd was door Daphne en haar crew. En in september 2023 twee weken vakantie gehad aan het Mar Menor, waar we met de advocaat en Sabrina van Puurspanje allerlei administratieve zaken rond het appartement hebben geregeld en meubels hebben gekocht bij een door Puurspanje aanbevolen meubelzaak.

We kijken nu al uit naar het op te leveren appartement in het voorjaar van 2024 en zijn ervan overtuigd dat dit ook super-professioneel door het Puurspanje team begeleid gaat worden.

Dankjewel Daphne, Coert, Rob en Sabrina voor alle goede zorgen! 

Lees meer
Elly & Lodewijk
Elly & Lodewijk

Puurspanje maakt zijn naam waar. 

Immers Puur betekend: geen invloeden van buitenaf. Het 4 talige familie team werkt vanuit hun hart en ziel om onze droomwoning te kunnen verwezenlijken. Immers alles wat vanuit “De Bron” komt is zuiver, zo ook bij Puurspanje.

Gaat er dan niets mis tijdens de bouw en of oplevering? Natuurlijk wel niets menselijker dan dat en dat is ook niet erg. Echter er zijn zeer korte lijntjes met de uitvoerder van de bouw  en het team Puurspanje die er voor zorgen dat hun woord wordt nageleefd en e.e.a. adequaat wordt opgelost. 

Kortom als je nog in Nederland zit dan is het wel zo prettig en vertrouwelijk om het aan Puurspanje over te laten. Met grote regelmaat werden we op de hoogte gehouden met foto.s van de bouw. Hierdoor wordt je heerlijk ontzorgd. Hoe fijn is het dat je Puurspanje  hebt die je afspraken waar maken. 

Beste Daphne, Coert, Sabrina en Rob wij genieten mede dank zij jullie inspanningen van onze woning en verblijf in San Pedro Del Pinatar. Dank daarvoor. 

Lees meer
Sylvia & Edwin
Sylvia & Edwin

Vanaf het eerste contact met Daphne was het gelijk duidelijk dat we met Puurspanje ons ‘aankoop avontuur’ van een appartement in de Costa Calida aan zouden gaan.

Al onze vragen werden zeer volledig en adequaat behandeld en al snel stond onze driedaagse tour gepland.
Ongedwongen, enthousiast en zeer informatief werden we door Coert door de streek rondgeleid. Door de gerichte vragen te stellen en goed te luisteren zijn we al snel bij ons droom appartement uitgekomen!

De oplevering liet helaas in de COVID periode lang op zich wachten. Puurspanje heeft ons steeds van de nodige reële informatie voorzien en geen valse beloftes gedaan.
We hadden ons geen betere makelaar kunnen wensen.

Nu eindelijk genieten van onze eerste zomervakantie in San Pedro del Pinatar!
Puurspanje bedankt voor alle zorg en tips van alle lekkere eettentjes!

Lees meer