CloseMenu
Beoordeling

Michel & Marieke

Michel & Marieke

Puurspanje, SERVICE, met 7 hoofdletters!!

Ook wij genieten inmiddels al weer bijna een jaar van ons penthouse in San Pedro del Pinatar wat we hebben aangekocht met de werkelijk meer dan perfecte begeleiding van het team van Puurspanje.

Alvorens tot aankoop over te gaan zijn wij keurig rondgeleid door Coert om een beeld te vormen wat onze wensen waren. Of misschien nog wel veel belangrijker, wat onze wensen niet waren. Coert zorgt er binnen een dag voor dat je een perfect beeld hebt van hetgeen wel of niet bij je past. Daarna samen met Daphne besproken wat de mogelijkheden zijn. Waar we op moeten letten en wat Puurspanje in dit proces voor ons kan betekenen. Wat wij als erg prettig hebben ervaren is dat er in die periode alleen maar wordt meegedacht. Er wordt op geen enkele manier druk gelegd of gepusht om een beslissing te nemen. Zelfs toen wij in eerste instantie aangaven wat meer tijd nodig te hebben was het antwoord van Puurspanje steevast, neem de tijd die je nodig denkt te hebben.

Uiteindelijk vrij vlot daarna toch de knoop doorgehakt en een prachtig penthouse gekocht in San Pedro del Pinatar. Ook tijdens het aankopen wordt door Puurspanje overal aan gedacht. De laatste puntjes worden op de i gezet tijdens de aankoop in overleg met de bouwer. Ook na de aankoop wordt je perfect begeleid door het team van Puurspanje. Zij brengen je in contact met een Nederlandstalige advocate. Zij begeleiden je samen met de advocate bij de notaris. De advocate zorgt vervolgens voor alle andere zaken zoals NIE-nummers, een bankrekening, aansluiting voor elektriciteit en water. Puurspanje weet dan weer waar je een verzekering kunt afsluiten. Of waar je de mogelijkheden hebt om een internetaansluting te regelen. Ook aan de inrichting van je huis wordt gedacht. Puurspanje heeft contacten met leveranciers in de buurt. Onze leverancier, Muebles y Electrodomésticos Belhogar, heeft werkelijk alles kunnen leveren. Van (tuin)meubilair tot tv. Van servies tot aan koelkast. Alles wordt voor je geïnstalleerd. En ook hier weer geen gepush. Engelengeduld, zelfs als je op het laatst toch nog zaken wil aanpassen.

Dan breekt de spannende tijd aan tot de oplevering. Ook hier heeft Puurspanje aan gedacht. Tijdens dit hele proces wordt je uitstekende begeleid door Sabrina die zorgt dat alles tip top is ten tijde van de oplevering. Ook als dit betekent dat de bouwer nog een aantal zaken moet aanpassen danwel opleveren. Je wordt keurig door haar op de hoogte gehouden met foto’s van de zaken die nog moet worden aangepakt en het resultaat ervan. Bij de oplevering blijkt dan pas wat voor fantastisch werk er is geleverd door Puurspanje en alle andere betrokkenen. Je wordt welkom geheten in je eigen huis met een leuke attentie. Alles staat al klaar. Je hoeft alleen nog maar zelf ervoor te zorgen dat je deze keer zelf de puntjes op de i gaat zetten om van je verblijf te genieten.

Ook nadat je de sleutels hebt gehad is Puurspanje er om je bij te staan met raad en daad. Als er toch zaken zijn die anders moeten. Of niet helemaal zijn zoals je verwacht had. Wij zijn nu bijna een jaar verder. En hebben er tot op dit moment geen seconde spijt van gehad. Weten zeker dat we dit ook niet gaan krijgen. Sterker nog, heel stiekem zijn we naar een tweede huis aan het kijken. En wederom zullen we dan heel graag gebruik maken van de diensten van Puurspanje! Waarom? Omdat we weten, terugkijkend, dat we dit echt nooit hadden kunnen of willen doen zonder de perfecte begeleiding van Puurspanje. En dan hebben we het niet alleen over het aankopen van een woning. Dat kan wellicht iedereen. Maar de begeleiding vooraf, tijdens en erna en de doorverwijzing naar derden is van een ongekend niveau.

Daarom, SERVICE, met 7 hoofdletters!!
Dank je wel!

Zonnige groet Michel & Marieke Hoogaars

Deel uw ervaring

Heeft u uw droomwoning met Puurspanje gekocht en wilt u delen hoe u dat heeft ervaren?

Stuur ons dan per e-mail een review of referentie inclusief een leuke foto die we bij de review kunnen plaatsen!

Meer referenties

Ellen & Paul
Ellen & Paul

In begin 2022 oriënteerden we ons op het kopen van een mooi appartement in Spanje. We lazen op internet dat Puurspanje een informatiedag organiseerde bij het Van der Valk hotel in Gilze. Dus, op zaterdagmiddag ‘gewoon even’ daar langsgegaan om te kijken of Costa Blanca en Costa Calida iets zou zijn voor ons.

Wat zijn we blij dat we Puurspanje bezocht hebben! Daphne nam de tijd voor ons en liep ons hele wensenlijstje af: ze voerde een eerlijk, open en hartelijk gesprek met ons en liet mooie voorbeelden zien van mogelijkheden voor ons. De tijd vloog om en na een heerlijk gesprek van ruim anderhalf uur besloten we om een maand later met eigen ogen in Spanje te gaan oriënteren.

Coert pikte ons op Alicante Airport op en heeft 3 dagen met ons allerlei opties verkend, in nauw overleg met Daphne. Hij liet ons allerlei keuze van woningen zien, besprak met ons onze wensen, en liet ons bovenal ook genieten van de mooiste plekjes (en restaurantjes) aan de Costa Calida. Intussen probeerden wij samen met Coert en Daphne steeds duidelijker te krijgen wat onze voorkeurswoning zou zijn en na 3 dagen hebben we weldoordacht, maar ook -geheel tegen onze natuur in- snel, de knoop doorgehakt en een appartement gekocht in San Pedro del Pinatar. Dit is volledig te danken aan de geweldige klik die we hadden met Daphne en Coert!

Oplevertijd zou in het najaar van 2023 zijn, maar Daphne hielp ons gelijk uit deze droom en vertelde in alle eerlijkheid het échte verhaal: het gaat echt langer duren, zo werkt dat nou eenmaal in Spanje.

Eenmaal weer thuis in Nederland hebben we eigenlijk niet veel meer hoeven te doen: Daphne regelt alles en ontzorgt ons volledig: advocaat geregeld, maandelijks een update over de voortgang (inclusief foto’s van Rob) en altijd bereid om vragen vanuit ons direct te beantwoorden. In de tussentijd houden we contact met Daphne en Coert: in 2023 hebben we bijvoorbeeld met het PuurSpanje team de Amstel Gold Race gefietst, wat ook fantastisch georganiseerd was door Daphne en haar crew. En in september 2023 twee weken vakantie gehad aan het Mar Menor, waar we met de advocaat en Sabrina van Puurspanje allerlei administratieve zaken rond het appartement hebben geregeld en meubels hebben gekocht bij een door Puurspanje aanbevolen meubelzaak.

We kijken nu al uit naar het op te leveren appartement in het voorjaar van 2024 en zijn ervan overtuigd dat dit ook super-professioneel door het Puurspanje team begeleid gaat worden.

Dankjewel Daphne, Coert, Rob en Sabrina voor alle goede zorgen! 

Lees meer
Elly & Lodewijk
Elly & Lodewijk

Puurspanje maakt zijn naam waar. 

Immers Puur betekend: geen invloeden van buitenaf. Het 4 talige familie team werkt vanuit hun hart en ziel om onze droomwoning te kunnen verwezenlijken. Immers alles wat vanuit “De Bron” komt is zuiver, zo ook bij Puurspanje.

Gaat er dan niets mis tijdens de bouw en of oplevering? Natuurlijk wel niets menselijker dan dat en dat is ook niet erg. Echter er zijn zeer korte lijntjes met de uitvoerder van de bouw  en het team Puurspanje die er voor zorgen dat hun woord wordt nageleefd en e.e.a. adequaat wordt opgelost. 

Kortom als je nog in Nederland zit dan is het wel zo prettig en vertrouwelijk om het aan Puurspanje over te laten. Met grote regelmaat werden we op de hoogte gehouden met foto.s van de bouw. Hierdoor wordt je heerlijk ontzorgd. Hoe fijn is het dat je Puurspanje  hebt die je afspraken waar maken. 

Beste Daphne, Coert, Sabrina en Rob wij genieten mede dank zij jullie inspanningen van onze woning en verblijf in San Pedro Del Pinatar. Dank daarvoor. 

Lees meer
Sylvia & Edwin
Sylvia & Edwin

Vanaf het eerste contact met Daphne was het gelijk duidelijk dat we met Puurspanje ons ‘aankoop avontuur’ van een appartement in de Costa Calida aan zouden gaan.

Al onze vragen werden zeer volledig en adequaat behandeld en al snel stond onze driedaagse tour gepland.
Ongedwongen, enthousiast en zeer informatief werden we door Coert door de streek rondgeleid. Door de gerichte vragen te stellen en goed te luisteren zijn we al snel bij ons droom appartement uitgekomen!

De oplevering liet helaas in de COVID periode lang op zich wachten. Puurspanje heeft ons steeds van de nodige reële informatie voorzien en geen valse beloftes gedaan.
We hadden ons geen betere makelaar kunnen wensen.

Nu eindelijk genieten van onze eerste zomervakantie in San Pedro del Pinatar!
Puurspanje bedankt voor alle zorg en tips van alle lekkere eettentjes!

Lees meer