- Virtuele tour
- Meer foto's
€ 245.000
Kenmerken
villa
3
2
98 m²
70 m²
133 m²
€ 277.585
Unieke aspecten
Beschrijving
Woning gesitueerd in Pilar de la Horadada in de regio Costa Blanca. Een villa met 3 slaapkamers en 2 badkamers. Unieke aspecten van deze woning in Pilar de la Horadada zijn o.a. voorzieningen op wandelafstand, fietsafstand strand, dakterras.
Locatie
Wenst u deze woning te bezoeken? Maak een afspraak met ons en we bieden u onze gratis 100% begeleiding!
Pilar de la Horadada
Pilar de la Horadada is de meest zuidelijk gelegen gemeente van de Costa Blanca. De naam komt van de oude wachttoren, “Torre Horadada”, die direct aan de kust is gelegen. Tijdens de herovering van Spanje werden er tal van dit soort torens langs de kust gebouwd. Deze moesten bescherming bieden tegens indringers vanuit de Middellandse Zee. Één van deze torens is “Torre Horadada”. De toren dankt zijn naam aan het centrale gat dat van boven tot onder geboord (horadar) is en communicatie tussen de verschillende verdiepingen mogelijk maakt. Tot 1986 was Pilar de la Horadada onderdeel van de gemeente Orihuela maar is nu uitgegroeid tot een gemeente met ongeveer 20.000 inwoners.
Lees meerMeer informatie
Wenst u meer informatie over de woning of heeft u vragen over de regio?
Klik op onderstaande buttons voor een informatie aanvraag of om een brochure te downloaden.Bij Puurspanje weten we hoe belangrijk een persoonlijke aanpak is.
Wenst u liever geadviseerd te worden door iemand binnen ons team stuur dan een e-mail.Daphne van der Stegen
Sales